Przejdź do treści

MIXER REGIONALNY 2014

Zdjęcie, MIXER REGIONALNY 2014
W dniu 6 września 2014 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi po raz kolejny uczestniczył w MIXERZE REGIONALNYM zwanym uprzednio Jarmarkiem Wojewódzkim. 
Parku Staromiejskim w Łodzi na naszym stoisku pobiliśmy rekord "Jarmarkowy". Dzieci i młodzież w ilości ponad 800 osób w ciągu 6 godzin odwiedziło nasze stoisko i wzięło udział w przygotowanych przez nas konkursach, quizach i zabawach. Na wszystkich czekały atrakcyjne nagrody i upominki. Kolejka była "bez końca". Dziękujemy i zapraszamy za rok.
 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.