Przejdź do treści

MIXER REGIONALNY 2014

Zdjęcie, MIXER REGIONALNY 2014
W dniu 6 września 2014 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi po raz kolejny uczestniczył w MIXERZE REGIONALNYM zwanym uprzednio Jarmarkiem Wojewódzkim. 
Parku Staromiejskim w Łodzi na naszym stoisku pobiliśmy rekord "Jarmarkowy". Dzieci i młodzież w ilości ponad 800 osób w ciągu 6 godzin odwiedziło nasze stoisko i wzięło udział w przygotowanych przez nas konkursach, quizach i zabawach. Na wszystkich czekały atrakcyjne nagrody i upominki. Kolejka była "bez końca". Dziękujemy i zapraszamy za rok.
 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.