Przejdź do treści

POLSKA WERSJA ZESTAWU KRYTERIÓW ŚRODOWISKOWYCH DLA INFRASTRUKTURY WODNO-ŚCIEKOWEJ JUŻ DOSTĘPNA!

Dostępne dotychczas w języku angielskim na stronie Komisji Europejskiej Kryteria z zakresu infrastruktury wodno-ściekowej, zostały przetłumaczone na zlecenie Urzędu Zamówień Publicznych.

Kryteria z zakresu infrastruktury wodno-ściekowej opracowane zostały na zlecenie Komisji Europejskiej (Dyrekcja Generalna ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej) przez firmę doradczą COWI specjalizującą się w konsultingu inżynieryjnym, środowiskowym i ekonomicznym. Polska wersja dokumentu dostępna jest na stronie UZP: http://www.uzp.gov.pl/cmsws/page/?D;3008. Ponadto, pragniemy zwrócić Państwa uwagę na aktualne unijne kryteria środowiskowe opracowane dla wybranych grup produktowych, które dostępne są na stronie internetowej Urzędu Zamówień Publicznych w zakładce ?Zielone zamówienia publiczne? sekcja ?Kryteria środowiskowe - GPP?.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.