Przejdź do treści

Wyniki konkursu "Doskonalenie kadr ochrony środowiska - studia podyplomowe"

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż w dniu 07.08.2014r. rozstrzygnięto Konkurs o dofinansowanie w formie dotacji pn. "Doskonalenie kadr ochrony środowiska - studia podyplomowe".

W ramach Konkursu złożono 9 wniosków o przyznanie środków. Zarząd Funduszu przyznał dofinansowanie na realizację 4 edycji studiów podyplomowych w 3 różnych obszarach tematycznych.

Wnioski, którym przyznano dofinansowanie znajdują się w załączniku do pobrania.

Do pobrania:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.