Przejdź do treści

Wyniki konkursu "Doskonalenie kadr ochrony środowiska - studia podyplomowe"

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż w dniu 07.08.2014r. rozstrzygnięto Konkurs o dofinansowanie w formie dotacji pn. "Doskonalenie kadr ochrony środowiska - studia podyplomowe".

W ramach Konkursu złożono 9 wniosków o przyznanie środków. Zarząd Funduszu przyznał dofinansowanie na realizację 4 edycji studiów podyplomowych w 3 różnych obszarach tematycznych.

Wnioski, którym przyznano dofinansowanie znajdują się w załączniku do pobrania.

Do pobrania:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.