Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi zaprasza na panel "Energia termalna szansą dla rozwoju regionu" 18 września 2014 r.

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi zaprasza na panel
Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w naszym panelu "Energia termalna szansą dla rozwoju regionu", który będzie miał miejsce 18 września 2014 r. w godzinach od 12.00 do 13.30 w Hotelu Aquarius w Kołobrzegu.  

W roli panelistów wystąpią:

  • Pan Bohdan Cezary Dzierżek - Zastępca Prezesa WFOŚiGW w Łodzi,
  • Pan Jacek Kurpik - Prezes Geotermii Uniejów imienia Stanisława Olasa sp. z o.o.,
  • Pan Andrzej Peraj - Wiceprezes Geotermii Poddębice sp. z o.o.,

W roli moderatora wystąpi Pan Bartosz Domaszewicz - Pełnomocnik Zarządu ds. Komunikacji Zewnętrznej.

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi Prezesa WFOŚiGW w Łodzi Pana Prezesa Tomasza Łyska promującej I Międzynarodowe Forum Ekologiczne w Kołobrzegu, które będzie odbywało się od 16 do 18 września 2014 r.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.