Przejdź do treści

Łódzkie Targi Energetyczne

Zdjęcie, Łódzkie Targi Energetyczne
W dniu 27.06.2014 roku rozpoczęły się Łódzkie Targi Energetyczne organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie.  

Jednym z wyzwań współczesnego świata jest zaspokojenie potrzeb energetycznych. Zarówno wzrost energetycznej gospodarki, jak i ogólne zmniejszenie zużycia energii poprzez racjonalizację jej wykorzystania, stają się celami uwarunkowującymi dalszy trwały i zrównoważony rozwój gospodarki. Łódzkie Targi Energetyczne stały się miejscem prezentacji, wymiany poglądów, doświadczeń, dyskusji oraz w zakresie szeroko rozumianej energetyki. 

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi objął Honorowym Patronatem to targowe wydarzenie. W dzisiejszym uroczystym otwarciu Targów Fundusz reprezentował Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Bohdan Cezary Dzierżek.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.