Przejdź do treści

Łódzkie Targi Energetyczne

Zdjęcie, Łódzkie Targi Energetyczne
W dniu 27.06.2014 roku rozpoczęły się Łódzkie Targi Energetyczne organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie.  

Jednym z wyzwań współczesnego świata jest zaspokojenie potrzeb energetycznych. Zarówno wzrost energetycznej gospodarki, jak i ogólne zmniejszenie zużycia energii poprzez racjonalizację jej wykorzystania, stają się celami uwarunkowującymi dalszy trwały i zrównoważony rozwój gospodarki. Łódzkie Targi Energetyczne stały się miejscem prezentacji, wymiany poglądów, doświadczeń, dyskusji oraz w zakresie szeroko rozumianej energetyki. 

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi objął Honorowym Patronatem to targowe wydarzenie. W dzisiejszym uroczystym otwarciu Targów Fundusz reprezentował Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Bohdan Cezary Dzierżek.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.