Przejdź do treści

WYNIKI KONKURSU "MOJA WYMARZONA EKOPRACOWNIA"

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż w dniu 26.06.2014r. rozstrzygnięto Konkurs o dofinansowanie w formie dotacji pn. "Moja wymarzona ekopracownia".

W ramach Konkursu złożono 403 wnioski o przyznanie dofinansowania, a łączna wnioskowana kwota dotacji znacznie przekroczyła środki zaplanowane do rozdysponowania. Zarząd Funduszu zwiększył pierwotnie zaplanowaną pulę środków i przyznał dofinansowanie dla 236 wniosków, które zostały pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym przez Kolegium Konkursowe.

Wnioski, którym przyznano dofinansowanie znajdują się w załączniku poniżej:

Do pobrania:

Wszystkim szkołom dziękujemy za udział w Konkursie, laureatom życzymy udanej realizacji przedsięwzięć, a uczniom i nauczycielom niezapomnianych wakacji!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.