Przejdź do treści

Dzień Informacyjny LIFE

Program LIFE – jedyny w Unii Europejskiej instrument finansowy służący w całości ochronie środowiska przedstawia nową odsłonę. Perspektywa 2014-2020 to nowe szanse na pozyskanie środków na projekty służące ochronie środowiska i klimatu.

1 lipca 2014 r. podczas siódmego Dnia Informacyjnego LIFE, który odbędzie się w Warszawie ( w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty przy ul. Bobrowieckiej 9) swoje doświadczenia przedstawią Beneficjenci już realizujący projekty. Na 25 stanowiskach będzie można poznać efekty ich działań, przedstawione zostaną założenia nowej perspektywy finansowania UE i program współfinansowania NFOŚiGW.  

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy (zgłoszeń można dokonywać do 26.06.2014 r.) znajdują się pod adresem: http://www.nfosigw.gov.pl/srodki-zagraniczne/instrument-finansowy-life/aktualnosci/art,168,dzien-informacyjny-life-2014.html

Ponadto po raz pierwszy istnieje możliwość śledzenia Dnia Informacyjnego LIFE poprzez transmisję on-line w Internecie.

Bedzie to doskonała okazja do uczestnictwa w tym wydarzeniu dla osób, którym nie udało się zarejestrować w wyznaczonym terminie. Transmisja Dnia Informacyjnego LIFE rozpocznie się we wtorek 01.07.2014 r. od godz. 10.00.

W razie pytań można kontaktować się z:

Krajowym Punktem Kontaktowym LIFE
 
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
ul. Konstruktorska 3a
02-673 Warszawa

tel: (22) 45-90-304
e-mail: life@nfosigw.gov.pl

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.