Przejdź do treści

EKO - DZIENNIK cz. 1

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi nieustannie stara sie promować wszelkie proekologiczne inicjatywy i wspierać działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią dodatku do Dziennika Łódzkiego, który ukazał się 12 czerwca 2014 r. Nosi on tytuł EKO - DZIENNIK. Dodatek poświęcony jest  działalności WFOŚiGW w Łodzi oraz inicjatywom, które Zarząd ze względu na charakter naszej instytucji stara sie wspierać.

Do pobrania:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.