Przejdź do treści

Promocja książki "Obszary Natura 2000 w województwie łódzkim"

Zdjęcie, Promocja książki
W dniu 05 czerwca 2014 r. na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się promocja książki pt. „Obszary Natura 2000 w województwie łódzkim” pod redakcją J. K. Kurowskiego.
Książka ta prezentuje wartości przyrodnicze i sozjologicznie utworzonych w ostatnich latach 41 obszarów siedliskowych i ptasich stanowiących realny efekt wdrażania programu Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 w regionie łódzkim. Jest to, przedstawiona w formie katalogu, synteza aktualnego stanu wiedzy, weryfikowanej na bieżąco  przez liczny zespół badaczy. Książka została wydana przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Łodzi dzięki wsparciu finansowemu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
W spotkaniu uczestniczyli m.in. Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Łodzi  p. Kazimierz Perek, Dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego p. Hieronim Andrzejewski, Dziekan Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŁ prof. dr Elżbieta Żądzińska oraz Prezes WFOŚiGW w Łodzi p. Tomasz Łysek.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.