Przejdź do treści

I Międzynarodowe Forum Ekologiczne: Kołobrzeg 16-18 września 2014 r. objęte Patronatem Honorowym przez Zarząd WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, I Międzynarodowe Forum Ekologiczne: Kołobrzeg 16-18 września 2014 r. objęte Patronatem Honorowym przez Zarząd WFOŚiGW w Łodzi
I Międzynarodowe Forum Ekologiczne będzie miało miejsce w Kołobrzegu w dniach 16-18 września 2014 r. Weźmie w nim udział kilkaset osób z Basenu Morza Bałtyckiego.

Spotkanie to stanie się doskonałym miejscem do podjęcia dialogu i wymiany doświadczeń w zakresie zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska. Przedstawiciele samorządów, świata nauki, przedsiębiorcy, media oraz środowiska związane z ekologią, dokonają analizy aktualnych zagrożeń i wyzwań w zakresie energii odnawialnej, gospodarki odpadami, zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji ekologicznych. Forum pozwoli również na prezentację osiągnięć w zakresie inicjatyw ekologicznych podejmowanych przez naszych partnerów z Polski, Niemiec, Skandynawii i krajów nadbałtyckich, oraz pozwoli zaprezentować największe inwestycje finansowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zaproszenie Pana Prezesa Tomasza Łyska do udziału w I Międzynarodowym Forum Ekologicznym w Kołobrzegu

Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.