Przejdź do treści

Potwierdzenie dofinansowania z Funduszu Spójności dla Pabianic

W dniu 2 czerwca 2014 r. Ministerstwo Środowiska wydało Potwierdzenie w sprawie warunkowego przyznania dofinansowania z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko dla Projektu nr POIS.01.01.00-00-069/13 pn.: "Rozbudowa i modernizacja systemu wodno – kanalizacyjnego miasta Pabianic”.

Zakres Projektu obejmuje budowę 0,82 km kanalizacji sanitarnej, modernizację 5,05 km kanalizacji sanitarnej oraz modernizację Stacji Uzdatniania Wody Jutrzkowicka. Dzięki realizacji Projektu wskaźnik skanalizowania aglomeracji łódzkiej przekroczy 95 %, co wpisuje się w założenia Krajowego Programu Oczyszczania Ścieków Komunalnych i cele POIiŚ.  Projekt, obok zadań dotyczących kanalizacji sanitarnej, realizuje również zadania związane z zaopatrzeniem społeczności w wodę, stąd też jego kompleksowy charakter. Wartość całkowita Projektu to ok. 11, 4 mln zł, w tym koszty kwalifikowane 
wynoszą  ok. 9, 1 mln zł, a przyznane dofinansowanie unijne wynosi ok. 7,6 mln zł. 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.