Przejdź do treści

Przedstawiciel WFOŚiGW w Łodzi na Pikniku Wodnym w Ustkowie

Zdjęcie, Przedstawiciel WFOŚiGW w Łodzi na Pikniku Wodnym w Ustkowie
25 maja 2014 r. w Ustkowie położonym w gminie Warta odbył się Piknik Wodny zorganizowany przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji Gminy i Miasta Warta Sp. z o.o. we współpracy z Publicznym Gimnazjum w Warcie i Szkołą Podstawową w Ustkowie.

Piknik przygotowano z okazji oddania do użytku zmodernizowanej stacji uzdatniania wody. Honorowy patronat nad imprezą zorganizowaną pod hasłem "Nie lejemy wody" objęli:

  • Pan Cezary Tomczyk - poseł na sejm RP,
  • Pani  Dorota Ryl  - wicemarszałek województwa łódzkiego,
  • Pan Jan Serafiński - burmistrz gminy i miasta Warta.

Uroczystość miała charakter edukacyjno-rodzinny.  

Przebudowa i modernizacja stacji kosztowała 1,6 mln zł z czego 600 tys. stanowiła pożyczka  udzielona przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. 
Nasza instytucja była reprezentowana przez Panią Ewę Bernacką, która pełni funkcję Zastępcy Dyrektora Biura.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.