Przejdź do treści

Spotkanie ze studentami Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

Zdjęcie, Spotkanie ze studentami Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego
W dniu 14 maja 2014 r. siedzibę WFOŚiGW w Łodzi odwiedzili studenci Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego.

Podczas spotkania Dyrektor Biura Pani Barbara Rutkowska przedstawiła informacje dotyczące zasad udzielania pomocy finansowej skierowanej do wszystkich potencjalnych Beneficjentów. Pracownicy Zespołu ds. Promocji Pani Wiesława Szczawińska i Pani Katarzyna Szyposzyńska zaprezentowały założenia Konkursów, które są koordynowane przez Zespół ds. Promocji. Rozmawiano także o sprawach związanych z działalnością Funduszu na terenie województwa łódzkiego, realizowanych inwestycjach przy wsparciu finansowym Funduszu, pracy Biura oraz o możliwościach odbywania stażu w naszej instytucji.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.