Przejdź do treści

Smardze - "podarunek" dla Złoczewa od WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Smardze -
Pierwsze jadalne grzyby po okresie zimowym - Smardze wyrosły na terenie ogródka dydaktycznego w Złoczewie.

Ogródek ten został dofinansowany ze środków WFOŚiGW w Łodzi w formie dotacji na realizację zadania "Utworzenie ogródka dydaktycznego przy publicznym gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie". W Polsce Smardz znajduje się pod ochroną. Warto wspomnieć, że Smardze to najdroższe po truflach grzyby na świecie. Burmistrz Miasta Złoczewa - Pani Jadwiga Sobańska powiedziała "Smardze traktujemy jako bonus od WFOŚiGW". Mamy nadzieję, że wielu naszych Beneficjentówe spotka taka niespodzianka :)

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.