Przejdź do treści

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia finansowego dla badań naukowych prowadzonych przez doktorantów

Zdjęcie, Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia finansowego dla badań naukowych prowadzonych przez doktorantów
W dniu 9 maja 2014 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia finansowego, jakie Fundusz może zaoferować środowiskom akademickim z terenu województwa łódzkiego.

Nasza instytucja od lat finansuje wiele przedsięwzięć mających na celu ochronę środowiska naturalnego. Dokłada wszelkich starań, aby proponowana oferta finansowa była różnorodna i spełniała oczekiwania jak największej liczby odbiorców. Zarząd WFOŚiGW w Łodzi chciałby poszerzyć współpracę z nową grupą Beneficjentów, jaką są doktoranci. Dlatego też głównym celem spotkania było omówienie zagadnień związanych z obszarem dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi realizacji prac badawczych służących ochronie środowiska, które prowadzone są przez doktorantów z uczelni mających siedzibę na terenie województwa łódzkiego. Podczas spotkania zostały także omówione założenia Konkursu "Ekologiczny magister i doktor", który został ogłoszony przez Fundusz w kwietniu tego roku. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele świata naukowego z Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej.

WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez:

  • Zastepcę Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi - Pana Bohdana Cezarego Dzierżka,
  • Kierownika Zespołu Oceny i Obsługi Wniosków - Panią Małgorzatę Skupińską,
  • Pracownika Zespołu ds. Promocji - Panią Katarzynę Szyposzyńską.

Wszystkim Gościom dziękujemy za przybycie i za aktywny udział w spotkaniu.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.