Przejdź do treści

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia finansowego dla badań naukowych prowadzonych przez doktorantów

Zdjęcie, Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia finansowego dla badań naukowych prowadzonych przez doktorantów
W dniu 9 maja 2014 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia finansowego, jakie Fundusz może zaoferować środowiskom akademickim z terenu województwa łódzkiego.

Nasza instytucja od lat finansuje wiele przedsięwzięć mających na celu ochronę środowiska naturalnego. Dokłada wszelkich starań, aby proponowana oferta finansowa była różnorodna i spełniała oczekiwania jak największej liczby odbiorców. Zarząd WFOŚiGW w Łodzi chciałby poszerzyć współpracę z nową grupą Beneficjentów, jaką są doktoranci. Dlatego też głównym celem spotkania było omówienie zagadnień związanych z obszarem dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi realizacji prac badawczych służących ochronie środowiska, które prowadzone są przez doktorantów z uczelni mających siedzibę na terenie województwa łódzkiego. Podczas spotkania zostały także omówione założenia Konkursu "Ekologiczny magister i doktor", który został ogłoszony przez Fundusz w kwietniu tego roku. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele świata naukowego z Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej.

WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez:

  • Zastepcę Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi - Pana Bohdana Cezarego Dzierżka,
  • Kierownika Zespołu Oceny i Obsługi Wniosków - Panią Małgorzatę Skupińską,
  • Pracownika Zespołu ds. Promocji - Panią Katarzynę Szyposzyńską.

Wszystkim Gościom dziękujemy za przybycie i za aktywny udział w spotkaniu.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.