Przejdź do treści

Cykl spotkań z przedstawicielami Banków współpracujących z Funduszem w zakresie obsługi osób fizycznych

Zdjęcie, Cykl spotkań z przedstawicielami Banków współpracujących z Funduszem w zakresie obsługi osób fizycznych
W dniach 5 - 7 maja 2014 r. WFOŚiGW w Łodzi zorganizował cykl spotkań z przedstawicielami Banków współpracujących z Funduszem w zakresie obsługi wniosków związanych z Programami Priorytetowymi dla osób fizycznych.

Nadrzędnym celem spotkań było szczegółowe omówienie standardów, które powinny być zachowywane w zakresie świadczenia usług w stosunku do określonej grupy Beneficjentów Funduszu - osób fizycznych oraz podniesienie jakości ich obsługi. Ponadto konsultacje miały na celu usystematyzowanie i poszerzenie dotychczas zdobytej wiedzy przez pracowników Banków w zakresie wszystkich Programów Priorytetowych dla osób fizycznych. Przeprowadzono warsztaty dla uczestników spotkań w zakresie poprawności wypełniania wniosków o udzielenie dofinansowania oraz kompletowania niezbędnej dokumentacji.
W szkoleniach uczestniczyło ok. 50 pracowników zajmujących się obsługą osób fizycznych ubiegających się o dofinansowania inwestycji proekologicznych z udziałem środków Funduszu. Aktualnie Fundusz ma podpisanych 31 umów z bankami działającymi na terenie województwa łódzkiego.

Koordynacją oraz organizacją spotkań zajmowali się pracownicy Zespołu Przygotowywania Umów i Współpracy z Bankami odpowiedzialnego w Funduszu za obsługę osób fizycznych. Zastępca Prezesa Zarządu nadzorujący prace tego Zespołu Pan Andrzej Czapla oraz Dyrektor Biura Pani Barbara Rutkowska podkreślili, jak ważnym elementem działania Funduszu jest współpraca z Bankami w zakresie obsługi osób fizycznych oraz jak istotne jest utrzymywanie przez pracowników Banków wzorcowych standardów związanych z jakością obsługi naszych Beneficjentów.

Poniżej znajdziecie Państwo link, pod którym znajduje się lista wszystkich Banków współpracujących z WFOŚiGW w Łodzi:

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.