Przejdź do treści

"Małe czy duże przyda się naturze"

Zdjęcie,
Pod hasłem "Małe czy duże przyda się naturze" ruszył ogólnopolski program edukacyjny Ministerstwa Środowiska – Różnorodność biologiczna i działania na rzecz ekosystemów, skierowany do dzieci w wieku 4-9 lat oraz wychowawców przedszkoli i nauczycieli klas I-III szkół podstawowych.
W ramach programu zostały przygotowane:
  1. Program "Lekcje z natury. Program dla nauczycieli". Na stronie http://www.lekcjeznatury.pl nauczyciele znajdą m.in. zestawy scenariuszy wraz z kompletem materiałów dydaktycznych, które umożliwiają przeprowadzenie bardziej kompleksowych zajęć na temat różnorodności biologicznej z dziećmi. Na stronie programu znajdują się też informacje o ofercie edukacyjnej parków narodowych, dedykowanej dla przedszkoli i uczniów klas I-III szkoły podstawowej,
  2. Ogólnopolska kampania dla dzieci kształtująca pozytywne wzorce postępowania i postawy w stosunku do polskiej przyrody. Na stronie http://www.ekodzieciaki.pl dzieci znajdą różnorodne gry i konkursy.

Do pobrania:

Plakat promujący Program:

Organizatorem i pomysłodawcą projektu jest Ministerstwo Środowiska:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.