Przejdź do treści

VI Piknik Funduszy Europejskich już za nami !

Zdjęcie, VI  Piknik Funduszy Europejskich już za nami !
W dniu 1 maja 2014 r. na Rynku Manufaktury w Łodzi odbyła się już VI edycja Pikniku Funduszy Europejskich.

 Piknik otworzyła parada barwnych postaci, które odzwierciedlały koloryt różnych stron Starego Kontynentu. W paradzie uczestniczyli także: gospodarz przedsięwzięcia - Marszałek Województwa Łódzkiego - Pan Witold Stępień, Europosłanka - Pani Jolanta Skrzydlewska, Wojewoda  Łódzki - Pani Jolanta Chełmińska, Członek Zarządu Województwa Łódzkiego - Pan Marcin Bugajski oraz parlamentarzyści.  Pan Marszałek Witold Stępień w trakcie swojego przemówienia podkreślił duże znaczenie funduszy europejskich dla rozwoju województwa łódzkiego i całego naszego kraju.

Na wszystkich przybyłych czekało mnóstwo atrakcji towarzyszących, m.in.

  • seria koncertów w wykonaniu Filharmonii Łódzkiej, która dla najmłodszych zaprezentowała "Muzyczne ZOO", koncert zespołu KamieńKamienKamień, SteamLove, L.Stadt, Dawida Podsiadło. Gwiazdą wieczoru był zespół Dżem,
  • konkursy z wiedzy na temat Funduszy Unii Europejskiej,
  • liczne gry i zabawy dla dzieci i młodzieży.

Wszyscy uczestnicy Piknkiu mogli zasięgnąć informacji na temat pozyskiwania Funduszy Unijnych, a także zapoznać się z ofertą innych instytucji, które w tym dniu zdecydowały się wystąpić w roli wystawców. Stoisko wystawiennicze WFOŚiGW w Łodzi znalazlo się w strefie Informacji o Funduszach Europejskich. Nasi pracownicy udzielali informacji dotyczących oferty finansowej Funduszu, a na najmłodszych czekały małe niespodzianki.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i za zainteresowanie naszą ofertą !

VI edycja Pikniku została zakończona spektakularnym pokazem sztucznych ogni.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.