Przejdź do treści

Lista osób spełniających wymagania formalne - Inspektor w Zespole Obsługi i Oceny Wniosków

LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE (dotyczy procedury naboru na stanowisko: Inspektor w Zespole Obsługi i Oceny Wniosków) Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi Oferowane Stanowisko: Inspektor w Zespole Obsługi i Oceny Wniosków.

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na ww. stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji, zakwalifikowali się następujący kandydaci, spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

 

Lp. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania
 1.  Witold Michał Witoński  Łódź
 2.  Iwona Schnerch  Łódź
 3.  Marta Olczyk  Rogów
 4.  Edyta Jędrachowicz  Stryków
 5.  Łukasz Jaros  Dalików
 6.  Monika Hayek  Łódź
 7. Justyna Wiśniewska - Krupka Łódź
 8. Błażej Mikuła Łódź
 9. Robert Ożadowicz Poddębice
10. Magdalena Müller Łódź
11. Joanna Bies Skierniewice
12. Barbara Wojtak Świętochłowice
13. Katarzyna Bukowska Tomaszów Mazowiecki
14. Bogumiał Kujawa - Woźniak Bydgoszcz
15. Katarzyna Bujniak Strzelce Opolskie
16. Tomasz Daniel Ziółkowski Łódź
17. Agnieszka Iwińska Łódź
18. Magdalena Żakowicz - Siuda Zgierz
19. Joanna Pietrasik Bratoszewice
20. Marta Siudek Łódź

 Jednocześnie informujemy, iż kolejny etap rekrutacji polegał będzie na przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego, sprawdzającego wiedzę teoretyczną. Test odbędzie się w dniu 06.05.2014 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi (sala konferencyjna wejście "C") o godzinie 10.00. Kandydaci wskazani powyżej powinni stawić się z dowodami osobistymi. Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z ubiegania się o ww. stanowisko, bez względu na jej przyczyny. Kolejnym etapem rekrutacji będzie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami, która odbędzie się w dniu 06.05.2014 r. od godziny 12.00.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.