Przejdź do treści

21. Akcja Sprzątania Świata rozpoczęta !

Zdjęcie, 21. Akcja Sprzątania Świata rozpoczęta !
W tym roku, nie w trzeci weekend września jak zwykle, ale już 27 kwietnia, ruszyła największa w Polsce akcja ekologiczna czyli Sprzątanie Świata - Polska. Jej finał będzie miał miejsce we wrześniu.

 Tegoroczne hasło tej popularnej inicjatywy to: "Turysto! Szanuj Środowisko!". W tym roku organizatorzy będą chcieli zwrócić uwagę społeczeństwa na to, jaki możemy mieć wpływ na środowisko naturalne podczas:

  • urlopu na łonie przyrody,
  • wędrówki w górach,
  • spaceru po lesie,
  • rejsu żaglówką po jeziorze.

 Kulminacją tegorocznych działań będzie realizacja projektu "Wpłyń na czyste Mazury". Akcja ta będzie miała charakter edukacyjno-informacyjny i zostanie skierowana do turystów i żeglarzy wypoczywających na Wielkich Jeziorach. Poniższy plakat obrazuje główne założenia projektu:

 

Partnerem tego działania jest Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich.

Więcej informacji o tej inicjatywie, można znaleźć na stronie organizatora - Fundacji Nasza Ziemia:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.