Przejdź do treści

21. Akcja Sprzątania Świata rozpoczęta !

Zdjęcie, 21. Akcja Sprzątania Świata rozpoczęta !
W tym roku, nie w trzeci weekend września jak zwykle, ale już 27 kwietnia, ruszyła największa w Polsce akcja ekologiczna czyli Sprzątanie Świata - Polska. Jej finał będzie miał miejsce we wrześniu.

 Tegoroczne hasło tej popularnej inicjatywy to: "Turysto! Szanuj Środowisko!". W tym roku organizatorzy będą chcieli zwrócić uwagę społeczeństwa na to, jaki możemy mieć wpływ na środowisko naturalne podczas:

  • urlopu na łonie przyrody,
  • wędrówki w górach,
  • spaceru po lesie,
  • rejsu żaglówką po jeziorze.

 Kulminacją tegorocznych działań będzie realizacja projektu "Wpłyń na czyste Mazury". Akcja ta będzie miała charakter edukacyjno-informacyjny i zostanie skierowana do turystów i żeglarzy wypoczywających na Wielkich Jeziorach. Poniższy plakat obrazuje główne założenia projektu:

 

Partnerem tego działania jest Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich.

Więcej informacji o tej inicjatywie, można znaleźć na stronie organizatora - Fundacji Nasza Ziemia:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.