Przejdź do treści

Ogłoszenie wyników I edycji Konkursu pn."Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach"

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż w dniu 04.04.2014r. rozstrzygnięto I edycję Konkursu o dofinansowanie w formie dotacji dla zadań polegających na realizacji przedszkolnych i szkolnych programów edukacji ekologicznej pn. „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach”, który dotyczył programów edukacji ekologicznej realizowanych przez przedszkola i szkoły w roku szkolnym 2013/2014.  

Konkurs został ogłoszony po raz pierwszy i cieszył się dużym zainteresowaniem. W ramach Konkursu złożono 130 wniosków o przyznanie dofinansowania, a łączna wnioskowana kwota dotacji znacznie przekroczyła zaplanowane do rozdysponowania, w ramach tej edycji, środki. Zarząd Funduszu zwiększył pierwotnie zaplanowaną pulę środków i przyznał dofinansowanie dla 102 wniosków, które zostały pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym przez Kolegium Konkursowe.

Wnioski, którym przyznano dofinansowanie znajdują się w załączniku do pobrania.


Do pobrania:

Wszystkim dziękujemy za udział, a Laureatom życzymy udanej realizacji przedsięwzięć.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.