Przejdź do treści

Dzieci i młodzież na straży ekologii

Zdjęcie, Dzieci i młodzież na straży ekologii
Akcja Sprzątanie Świata zorganizowana przez Straż Miejską w Łodzi 31 marca 2014 r. przeznaczona była dla klas V lub VI szkół podstawowych. Miała ona  na celu uświadomienie jak ważna jest ekologia w naszym życiu i jak istotne jest dbanie o nasze wspólne dobro jakim są tereny zielone w mieście.

Inicjatywa ta rozpoczęła się pod koniec marca i odbywać się będzie przez cały miesiąc z podziałem na dzielnice miasta. Co tydzień, w każdy poniedziałek w innym rejonie miasta  (na wcześniej wytypowanych terenach zielonych), pracownicy Straży Miejskiej będą się spotykać z uczniami pobliskich szkół. Akcja oparta jest głównie na sprzątaniu danego terenu. Jednocześnie jednak młodzież będzie brała udział  w przyrodniczo - ekologicznej grze terenowej opartej na pracy z mapą. To już druga edycja akcji "Dzieci i młodzież na straży ekologii" którą organizuje Referat Profilaktyki Społecznej Straży Miejskiej w Łodzi przy wsparciu organizatorów akcji "Zielona Łódź"oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.