Przejdź do treści

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego

Zdjęcie, Konkurs o Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego
W tym roku odbędzie sie już XI edycja konkursu "Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego" organizowanego przez Wojewodę Łódzkiego - Panią Jolantę Chełmińską oraz Marszałka Województwa Łódzkiego - Pana Witolda Stępnia.

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyraz uznania dla przedsiębiorstw, autorów wszelkich innowacji czy gospodarstw rolnych, którzy mają znaczący wpływ na rozwój gospodarki województwa łódzkiego. Tegoroczna formuła Konkursu przewiduje wybór Laureatów w następujących kategoriach:

  • Duże Przedsiębiorstwo,
  • Średnie Przedsiębiorstwo,
  • Małe Przedsiębiorstwo,
  • Mikroprzedsiębiorstwo,
  • Rodzinne Gospodarstwo Rolne,
  • Przedsiębiorstwo Rolne,
  • Innowacyjność,
  • Zielona Gospodarka.

Uroczyste uhonorowanie Laureatów tegorocznej edycji nastąpi podczas Europejskiego Forum Gospodarczego, które będzie miało miejsce w Łodzi.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 13 czerwca 2014 r. (formularze wniosków dostępne są na stronach internetowych Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego: http://www.lodzkie.eu lub http://www.lodzkie.pl).

Wszelkich informacji związanych z Konkursem udziela: Sekretariat Nagrody: Wydział Funduszy Europejskich i Certyfikacji Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, 90-926 Łódź, ul. Piotrrkowska 104, budynek D, pokój 402, tel. (42) 664-10-94, 664-15-00, faks: (42) 664-10-88, e-mail: michal.mikina@lodz.uw.gov.pl, ziemowit.staszewski@lodz.uw.gov.pl.

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.