Przejdź do treści

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego

Zdjęcie, Konkurs o Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego
W tym roku odbędzie sie już XI edycja konkursu "Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego" organizowanego przez Wojewodę Łódzkiego - Panią Jolantę Chełmińską oraz Marszałka Województwa Łódzkiego - Pana Witolda Stępnia.

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyraz uznania dla przedsiębiorstw, autorów wszelkich innowacji czy gospodarstw rolnych, którzy mają znaczący wpływ na rozwój gospodarki województwa łódzkiego. Tegoroczna formuła Konkursu przewiduje wybór Laureatów w następujących kategoriach:

  • Duże Przedsiębiorstwo,
  • Średnie Przedsiębiorstwo,
  • Małe Przedsiębiorstwo,
  • Mikroprzedsiębiorstwo,
  • Rodzinne Gospodarstwo Rolne,
  • Przedsiębiorstwo Rolne,
  • Innowacyjność,
  • Zielona Gospodarka.

Uroczyste uhonorowanie Laureatów tegorocznej edycji nastąpi podczas Europejskiego Forum Gospodarczego, które będzie miało miejsce w Łodzi.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 13 czerwca 2014 r. (formularze wniosków dostępne są na stronach internetowych Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego: http://www.lodzkie.eu lub http://www.lodzkie.pl).

Wszelkich informacji związanych z Konkursem udziela: Sekretariat Nagrody: Wydział Funduszy Europejskich i Certyfikacji Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, 90-926 Łódź, ul. Piotrrkowska 104, budynek D, pokój 402, tel. (42) 664-10-94, 664-15-00, faks: (42) 664-10-88, e-mail: michal.mikina@lodz.uw.gov.pl, ziemowit.staszewski@lodz.uw.gov.pl.

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.