Przejdź do treści

Gimnazjum w Ksawerowie otworzyło Ekopracownię współfinansowaną ze środków WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Gimnazjum w Ksawerowie otworzyło Ekopracownię współfinansowaną ze środków WFOŚiGW w Łodzi
28 marca 2014 r. odbyła się uroczystość oddania do użytku Ekopracowni, która powstała w ramach zadania "Zaplanowanie i utworzenie pracowni biologiczno - ekologicznej w Gimnazjum w Ksawerowie". Projekt ten został współfinansowany przy pomocy środków WFOŚiGW w Łodzi w ramach Konkursu z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn. "Moja wymarzona ekopracownia".

WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez Prezesa Zarządu - Pana Tomasza Łyska, który wraz z Wicemarszałkiem Województwa Łódzkiego - Panią Dorotą Ryl dokonał uroczystego przecięcia wstęgi. Dyrekcja Gimnazjum wraz z Gronem Pedagogicznym oraz uczniami przygotowała bardzo ciekawy program towarzyszący:

  • zaprezentowano możliwości wykorzystania sprzętu i pomocy dydaktycznych, które zostały zakupione w ramach realizacji zadania,

  • przeprowadzono i podsumowano Konkurs Ekologiczny, w ramach którego wręczono nagrody i dyplomy,

  • przygotowano Przedstawienie Ekologiczne.

Celem w/w projektu były:

  • remont pomieszczenia przyszłej ekopracowni,

  •  modernizacja oświetlenia,

  •  zakupienie nowych mebli,

  •  pomocy dydaktycznych,

  •  oraz różnego rodzaju sprzętu: audio-video, fotograficznego, komputerowego oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

 

Wartość ogólna zadania wyniosła 40545,26 zł, z czego dofinasowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi wyniosło 34,993 zł.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.