Przejdź do treści

Godzina dla Ziemi - czyli jak skutecznie chronić naszą przyrodę

Zdjęcie, Godzina dla Ziemi - czyli jak skutecznie chronić naszą przyrodę
29 marca o godzinie 20.30 już po raz ósmy wybije Godzina dla Ziemi WWF. Celem tej popularnej akcji jest ochrona naszej planety przed działaniem szkodliwych czynników oraz zachęcenie społeczności na całym świecie do podjęcia ekologicznych działań i propagowania proekologicznych postaw wśród innych.

Pomysłodawcą tej inicjatywy jest organizacja WWF (dawniej World Wildlife Fund czyli "Światowy Fundusz na rzecz Przyrody"), która zajmuje się inicjowaniem i przeprowadzaniem przeróżnych akcji, które mają na celu ochronę przyrody na całym świecie. Dzięki swojemu ponad 50 - letniemu doświadczeniu organizacja WWF doprowadziła do tego, że akcja Godzina dla Ziemi WWF zyskała międzynarodowy charakter i cieszy sie dużą popularnością na całym świecie.

Do pobrania:

Przydatne strony internetowe:

Pamiętajmy więc, aby w najbliższą sobotę 29 marca o 20.30 wyłączyć swiatło na symboliczną godzinę i w ten sposób wyrazić troskę o stan środowiska naturalnego na naszej planecie !

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.