Przejdź do treści

Godzina dla Ziemi - czyli jak skutecznie chronić naszą przyrodę

Zdjęcie, Godzina dla Ziemi - czyli jak skutecznie chronić naszą przyrodę
29 marca o godzinie 20.30 już po raz ósmy wybije Godzina dla Ziemi WWF. Celem tej popularnej akcji jest ochrona naszej planety przed działaniem szkodliwych czynników oraz zachęcenie społeczności na całym świecie do podjęcia ekologicznych działań i propagowania proekologicznych postaw wśród innych.

Pomysłodawcą tej inicjatywy jest organizacja WWF (dawniej World Wildlife Fund czyli "Światowy Fundusz na rzecz Przyrody"), która zajmuje się inicjowaniem i przeprowadzaniem przeróżnych akcji, które mają na celu ochronę przyrody na całym świecie. Dzięki swojemu ponad 50 - letniemu doświadczeniu organizacja WWF doprowadziła do tego, że akcja Godzina dla Ziemi WWF zyskała międzynarodowy charakter i cieszy sie dużą popularnością na całym świecie.

Do pobrania:

Przydatne strony internetowe:

Pamiętajmy więc, aby w najbliższą sobotę 29 marca o 20.30 wyłączyć swiatło na symboliczną godzinę i w ten sposób wyrazić troskę o stan środowiska naturalnego na naszej planecie !

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.