Przejdź do treści

Hasło XX Światowego Dnia Wody to "Woda i Energia"

Zdjęcie, Hasło XX Światowego Dnia Wody to
22 marca na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Wody (World Water Day), który został uchwalony 22 grudnia 1992 roku rezolucją A/RES/47/193 Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych.

Głównym celem tego dnia jest zwrócenie uwagi społeczności na całym świecie na negatywny wpływ wielu czynników (m.in. takich jak: wzrost pupulacji, uprzemysłowienie czy klęski żywiołowe) na systemy wodne. Podczas obchodów przeprowadzane są różnego rodzaju przedsięwzięcia, które mają na celu zainspirowanie rządów państw, organizacji oraz społeczności międzynarodowych do podjęcia działań, które w efekcie mają doprowadzić do racjonalnego gospodarowoania zasobami wody. Tegoroczne Obchody Dnia Wody odbywają sie pod hasłem: "Woda i Energia".                                                                                                                 

Oficjalna strona Obchodów Dnia Wody:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.