Przejdź do treści

Hasło XX Światowego Dnia Wody to "Woda i Energia"

Zdjęcie, Hasło XX Światowego Dnia Wody to
22 marca na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Wody (World Water Day), który został uchwalony 22 grudnia 1992 roku rezolucją A/RES/47/193 Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych.

Głównym celem tego dnia jest zwrócenie uwagi społeczności na całym świecie na negatywny wpływ wielu czynników (m.in. takich jak: wzrost pupulacji, uprzemysłowienie czy klęski żywiołowe) na systemy wodne. Podczas obchodów przeprowadzane są różnego rodzaju przedsięwzięcia, które mają na celu zainspirowanie rządów państw, organizacji oraz społeczności międzynarodowych do podjęcia działań, które w efekcie mają doprowadzić do racjonalnego gospodarowoania zasobami wody. Tegoroczne Obchody Dnia Wody odbywają sie pod hasłem: "Woda i Energia".                                                                                                                 

Oficjalna strona Obchodów Dnia Wody:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.