Przejdź do treści

SZKOLENIE DLA POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW I i II OSI PRIORYTETOWEJ PO IiŚ

Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ –“Wypełnianie wniosków o dofinansowanie w ramach I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko”.
Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ ?
?Wypełnianie wniosków o dofinansowanie w ramach I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko?.

W dniu 20.02.2009 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, odbyło się szkolenie poświęcone wypełnianiu wniosków o dofinansowanie w ramach I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Szkolenie skierowane było w szczególności do tych z potencjalnych beneficjentów, którzy zamierzają ubiegać się o dofinansowanie unijne w najbliższym konkursie (nabór zakończy się w dniu 27 lutego br.)
Szkolenie zostało przygotowane przez pracowników Zespołu ds. Funduszy Unii Europejskiej WFOŚiGW a tematykę wypełniania wniosków o dofinansowanie przybliżyła uczestnikom szkolenia p. Krystyna Czechowska. Podczas szkolenia zostały przedstawione i wyjaśnione podstawowe zasady obowiązujące przy sporządzaniu dokumentów aplikacyjnych. W celu wyeliminowania błędów w składanych wnioskach, zwrócono szczególną uwagę na zagadnienia, które w praktyce stwarzają wnioskodawcom największe trudności.
W razie pytań i wątpliwości związanych z tematyką szkolenia, zapraszamy potencjalnych beneficjentów do Punktu Informacyjnego działającego w ramach Zespołu ds. Funduszy Unii Europejskiej (możliwe jest uzyskanie informacji drogą telefoniczną, mailową jak również podczas indywidualnych konsultacji w siedzibie Funduszu).

Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ współfinansowane w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Pani Barbara Robak Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi wita uczestników szkolenia i zachęca potencjalnych beneficjentów do ubiegania się o pomoc uniją.
Uczestnicy szkolenia ? potencjalni beneficjenci I i II osi priorytetowej PO IiŚBiuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.