Przejdź do treści

Patronat Honorowy WFOŚiGW w Łodzi nad XVII edycją Łódzkich Targów Edukacyjnych

Zdjęcie, Patronat Honorowy WFOŚiGW w Łodzi nad XVII edycją Łódzkich Targów Edukacyjnych
W terminie 13-14 marca 2014 r. odbyła się XVII edycja Łódzkich Targów Edukacyjnych. Organizatorem przedsięwzięcia były Międzynarodowe Targi Łódzkie, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi oraz Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Zarząd WFOŚiGW w Łodzi postanowił objąć to wydarzenie Patronatem Honorowym. W ramach wydarzenia został zorganizowany Salon Edukacji Ekologicznej, którego zadaniem było promowanie postaw proekologicznych oraz podniesienie poziomu wiedzy z zakresu ochrony środowiska naturalnego wśród dzieci i młodzieży. W drugim dniu targów pracownik Zespołu Obsługi Wniosków WFOŚiGW w Łodzi - Pani Beata Milczarek wygłosiła prezenatcję pn. "Dotacje na działania Edukacji Ekologicznej na 2014 r."

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.