Przejdź do treści

Uroczyste otwarcie ekopracowni "Zielona Kraina" w Szkole Podstawowej nr 152 w Łodzi

Zdjęcie, Uroczyste otwarcie ekopracowni
11 marca 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 152 w Łodzi nastąpiło uroczyste otwarcie ekopracowni "Zielona Kraina".

W otwarciu ekopracowni uczestniczyły władze szkoły wraz z kadrą nauczycielską i uczniami oraz przedstawiciele samorządowi. WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez Prezesa Zarządu - Pana Tomasza Łyska oraz Pełnomocnika Zarządu ds. Komunikacji Zewnętrznej - Pana Bartosza Domaszewicza. Uroczystego przecięcia "ekologicznej wstęgi" dokonali m.in.: Dyrektor Szkoły - Pani Dorota Kłodzińska, Przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miasta Łodzi - Pani Małgorzata Bartosiak oraz Prezes WFOŚiGW w Łodzi - Pan Tomasz Łysek. Dzięki wsparciu finansowemu ze środków Funduszu ekopracownia została wyposażona w:

  • sprzęt audiowizualny (tablicę multimedialną, komputer z oprogramowaniem, urządzenie wielofunkcyjne, wizualizer, aparat fotograficzny),
  • meble (ławki, krzesła uczniowskie, szafy, szafki, biurko i krzesło nauczycielskie, kosze do segregacji odpadów, tablicę do pisania),
  • rolety,
  • pomoce dydaktyczne m.in.: programy multimedialne, mapy ścienne, plansze dydaktyczne, mikroskopy, lupy, lornetki, modele szkieletów, walizki "Ekobadacza", wielofunkcyjne przyrządy pomiarowe, książki.

 Całkowity koszt zadania wyniósł 45.000 zł, z czego dotacja ze środków Funduszu wyniosła 42.750 zł.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.