Przejdź do treści

Formularze wniosków dotyczące Programu Priorytetowego "Wykonanie podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi uprzejmie informuje, iż formularze wniosków dotyczące naboru w ramach ogłoszonego Programu Priorytetowego pn. Wykonanie podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego są już dostępne dla wszystkich zainteresowanych.
Formularze wniosków są dostępne w części dotyczącej Programów Priorytetowych oraz w zakładce dla Beneficjentów/Formularze wniosków/ Programy Priorytetowe lub pod linkiem: http://www.wfosigw.lodz.pl/programy_priorytetowe.php

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.