Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi uczestnikiem IX edycji Regionalnego Spotkania Zarządców Nieruchomości w Łodzi

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi uczestnikiem IX edycji Regionalnego Spotkania Zarządców Nieruchomości w Łodzi
W dniu 20 lutego 2014 r. odbyła się w Łodzi IX edycja Regionalnego Spotkania Zarządców Nieruchomości. Uczestnikami spotkania byli m.in. przedstawiciele wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Na stoisku promocyjnym Funduszu nasi pracownicy udzielali informacji dotyczących możliwości dofinansowania, ponadto Kierownik Przygotowywania Umów i Współpracy z Bankami - Pan Maciej Mróz wystąpił w roli prelegenta i wygłosił prezentację nt. Poprawy efektywności cieplnej budynków mieszkalnych.

Wszystkim dziekujęmy za zainteresowanie i za odwiedzenie naszego stoiska.

W zakładce multimedia znajdziecie Państwo prezentację multimedialną z naszego spotkania. Zachęcamy do zapoznania się z nią.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.