Przejdź do treści

Otwarcie pięciu ekopracowni na terenie Gminy Wolbórz

Zdjęcie, Otwarcie pięciu ekopracowni na terenie Gminy Wolbórz
W dniu 18 lutego 2014 r. na terenie Gminy Wolbórz zostało oddanych do użytku 5 ekopracowni, których wykonanie i wyposażenie zostało dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu "Moja wymarzona ekopracownia".

Prezes WFOŚiGW w Łodzi p. Tomasz Łysek dokonał uroczystego otwarcia ekopracowni w następujących szkołach:

  • Szkole Podstawowej w Goleszach Dużych - Projekt edukacyjny "Eco-przyst@ń",
  • Szkole Podstawowej w Proszeniu - Projekt edukacyjny "W krainie ekobadaczy",
  • Szkole Podstawowej w Wolborzu - Projekt edukacyjny "Eko-Jagiełło",
  • Szkole Podstawowej w Komornikach - Projekt edukacyjny "Eco - detektyw przyrodniczy",
  • Publicznym Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Wolborzu.

Nowe ekopracownie zostały wyposażone m.in. w pomoce dydaktyczne, tablice interaktywne, laptopy, stoły, krzesła, tablice szkolne, szafy/gabloty ekspozycyjne i informacyjne, biurko nauczycielskie, żaluzje / rolety,  stojaki na mapy/plansze, sukulenty i rośliny owadożerne, nowe oświetlenie.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.