Przejdź do treści

Dzięki środkom z WFOŚiGW w Łodzi kolejna łódzka szkoła ma kolejną ekopracownię !

Zdjęcie, Dzięki środkom z WFOŚiGW w Łodzi kolejna łódzka szkoła ma kolejną ekopracownię !
13 lutego 2014 r. w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 79 im. Łódzkich Olimpijczyków w Łodzi przy ulicy Pomorskiej 138 odbyło się uroczyste otwarcie sali, która w wyniku wygranego konkursu i przyznanej dotacji przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi od wczoraj oficjalnie nosi nazwę "EKO-przystanek".

Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia był Pan Witold Młynarczyk, nauczyciel przyrody. Imprezę inaugurującą otwarcie pracowni swoją obecnością zaszczycił Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚIGW w Łodzi Pan Wiesław Łukomski. Gości, wśród których byli przedstawiciele Rady Rodziców, opiekunki Spółdzielni Uczniowskiej "Ostatnia Deska Ratunku", nauczyciele naszej szkoły oraz uczniowie klasy V a powitała Pani Dyrektor Anna Wituła, dziękując za pomoc okazaną naszej szkole w zakresie wsparcia projektu "Moja wymarzona ekopracownia". Po części oficjalnej goście zajrzeli w każdy "kąt" pracowni, a na koniec uczestniczyli w symbolicznym poczęstunku.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.