Przejdź do treści

XXI Targi Budownictwa INTERBUD

W dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy w Konferencji "Termomodernizacja budynków i domów jednorodzinnych" zorganizowanej w ramach XXI Targów Budownictwa INTERBUD. 

Podczas Konferencji rozmawiano o tym jak należy przygotować się do inwestycji dociepleniowej, jakie rodzaje dociepleń można i należy stosować i jak osuszać budynki. Rozmawiano także o zasadach prawidłowego wykonania dociepleń oraz o błędach podczas ich wykonywania. Podczas Konferencji Fundusz reprezentowali: Wiesława Szczawińska - Zespół ds. Promocji, która poprowadziła spotkanie oraz Michał Ochota - Zespół Realizacji Umów - który zaprezentował ofertę możliwości pozyskiwania dofinansowania ze środków Funduszu. WFOŚiGW w Łodzi objął Patronatem Honorowym konferencję.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.