Przejdź do treści

XXI Targi Budownictwa INTERBUD

W dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy w Konferencji "Termomodernizacja budynków i domów jednorodzinnych" zorganizowanej w ramach XXI Targów Budownictwa INTERBUD. 

Podczas Konferencji rozmawiano o tym jak należy przygotować się do inwestycji dociepleniowej, jakie rodzaje dociepleń można i należy stosować i jak osuszać budynki. Rozmawiano także o zasadach prawidłowego wykonania dociepleń oraz o błędach podczas ich wykonywania. Podczas Konferencji Fundusz reprezentowali: Wiesława Szczawińska - Zespół ds. Promocji, która poprowadziła spotkanie oraz Michał Ochota - Zespół Realizacji Umów - który zaprezentował ofertę możliwości pozyskiwania dofinansowania ze środków Funduszu. WFOŚiGW w Łodzi objął Patronatem Honorowym konferencję.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.