Przejdź do treści

Kolejne potwierdzenie dofinansowania z Funduszu Spójności dla projektu z województwa łódzkiego, którego Instytucją Wdrażająca jest WFOŚiGW w Łodzi

Pragniemy poinformować, że Ministerstwo Środowiska wydało warunkowe Potwierdzenie w sprawie przyznania dofinansowania z Funduszu Spójności dla projektu nr POIS.01.01.00-00-014/13 pn. "Rozbudowa kanalizacji sanitarnej na terenie aglomeracji Radomsko".

W ramach projektu przewidziana jest  budowa 11,72  km kanalizacji sanitarnej, w wyniku czego do wybudowanej sieci kanalizacyjnej zostanie przyłączonych 1231 osób. Głównym celem projektu jest polepszenie standardów ochrony środowiska zgodnie z obowiązującymi normami unijnymi, uporządkowanie odprowadzania ścieków z gospodarstw domowych, racjonalna gospodarka wodno-ściekowa,  zmniejszenie ilości ścieków przedostających się do wód i gleby. Całkowita wartość projektu to 9.901.324,97 zł.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.