Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi ogłasza II edycję konkursu z dziedziny Ochrony Przyrody i Krajobrazu

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza II edycję Konkursu o dofinansowanie w formie dotacji dla zadań wpisujących się w Program Priorytetowy „Przyrodnicze perły województwa łódzkiego – program rewaloryzacji zabytkowych parków”.

Konkurs skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego.

Pula środków do rozdysponowania: 3.410.060,00 zł. (trzy miliony czterysta dziesięć tysięcy sześćdziesiąt złotych).

Termin składania wniosków: do 31.03.2014 r.

Informujemy, że w zakładce "Programy Priorytetowe" dostępny jest Regulamin oraz formularz wniosku wraz załącznikami dla II edycji Konkursu. Opis tego programu dostepny jest także pod linkiem: http://www.wfosigw.lodz.pl/programy_priorytetowe.php

Zachęcamy Państwa do ubiegania się o dofinansowanie.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.