Przejdź do treści

Serial edukacyjny "Śmiecińscy EL 04 - o odpadach prawie wszystko"

WFOŚiGW w Łodzi w ramach edukacji ekologicznej dofinansował w 2013 r. ze swoich środków serial edukacyjny "Śmiecińscy EL 04 – o odpadach prawie wszystko".

Podczas kolejnych 12 odcinków spotykaliśmy się z czteroosobową rodziną Śmiecińskich - Magdą, Jankiem i ich dziećmi Hanią i Piotrkiem. Wspólnie z nimi telewidzowie mogli uczyć się prawidłowej segregacji odpadów. Serialowa rodzina pokazywała nam, dlaczego to, co nazywamy potocznie śmieciami, może być pełnowartościowym surowcem wtórnym.

Odcinek 1

 

Odcinek 2

 

Odcinek 3

 

Odcinek 4

 

Odcinek 5

 

Odcinek 6

 

Odcinek 7

 

Odcinek 8

 

Odcinek 9

 

Odcinek 10

 

Odcinek 11

0

 

Odcinek 12

1

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.