Przejdź do treści

Spotkanie dotyczące zasad dofinansowania podłączeń budynków do kanalizacji sanitarnej ze środków POIiŚ

Zdjęcie, Spotkanie dotyczące zasad dofinansowania podłączeń budynków do kanalizacji sanitarnej ze środków POIiŚ
W dniu 11 lutego 2014 r. o godz. 10.00 w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyło się spotkanie robocze z beneficjentami oraz wnioskodawcami projektów realizowanych ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Na spotkaniu zostały omówione zasady dofinansowania podłączeń budynków do kanalizacji sanitarnej w ramach programu priorytetowego pn. "Wykonanie podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego". Ze strony WFOŚiGW w Łodzi udział w spotkaniu wzięli:

  • Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi - Pan Zbigniew Stasiak,
  • Kierownik Zespołu Obsługi i Oceny Wniosków - Pani Małgorzata Skupińska,
  • Zastępca Kierownika Zespołu Obsługi i Oceny Wniosków - Ewa Czarnecka.

Dziekujęmy wszystkim za zainteresowanie i za przybycie.

Prezentacja ze spotkania znajduje się w zakładce Multimedia - zachęcamy do zapoznania się z nią.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.