Przejdź do treści

Dotacje na zadania z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza do zapoznania się z przyjętym na 2014 rok „Regulaminem udzielania dotacji przez WFOŚiGW w Łodzi na zadania z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu województwa łódzkiego z udziałem środków udostępnionych przez NFOŚiGW”.

Regulamin znajduje się w  zakładce "Dla Beneficjentów - Zasady udzielania dofinansowania" w plikach do pobrania lub pod linkiem: http://www.wfosigw.lodz.pl/zasady_udzielania_dofinansowania.php

(w plikach do pobrania).

Uprzejmie informujemy, iż formularze wniosków dotyczące w/w regulaminu wraz z załącznikami  dostępne  są w zakładce "Dla Beneficjentów -  Formularze wniosków" lub pod linkiem: http://www.wfosigw.lodz.pl/formularze_wnioskow_.php

(formularz wniosku poza EE).

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.