Przejdź do treści

Spotkanie informacyjne dotyczące zasad i procedur ubiegania się o dofinansowania zadań w ramach Edukacji Ekologicznej

Zdjęcie, Spotkanie informacyjne dotyczące zasad i procedur ubiegania się o dofinansowania zadań w ramach Edukacji Ekologicznej
W dniu 6 lutego 2014 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące zasad i procedur ubiegania się o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi na realizację programów w ramach szkolnej i przedszkolnej edukacji ekologicznej i przyrodniczej.

Ze strony WFOŚiGW w Łodzi w spotkaniu uczestniczyły:

  • Dyrektor Biura - Pani Barbara Rutkowska, która oficjalnie otworzyła spotkanie oraz przywitała przybyłych Gości,
  • Kierownik Zespołu Obsługi i Oceny Wniosków - Pani Małgorzata Skupińska, która omówiła główne założenia dotyczące źródeł finansowania ze środków Funduszu,
  • Pracownik Zespołu Obsługi i Oceny Wniosków - Pani Beata Milczarek, która szczegółówo przedstawiła założenia dotyczące finansowania działań związanych z realizacją programów w ramach edukacji ekologicznej i przyrodniczej w szkołach i przedszkolach.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, dziekujemy wszystkim za przybycie i za zainteresowanie naszą ofertą.

W zakładce Multimedia znajduje się prezentacja z naszego spotkania - zapraszamy do zapoznania się z nią.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.