Przejdź do treści

Zaproszenie do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym zasad i procedur ubiegania sie o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi na realizację programów w ramach edukacji ekologicznej

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w celu omówienia obowiązujących w 2014 r. zasad i procedur ubiegania się o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi w formie dotacji  na realizację programów edukacji ekologicznej i przyrodniczej w szkołach i przedszkolach z terenu województwa łódzkiego.

Data spotkania:  06.02.2014 r. (czwartek)
Godzina rozpoczęcia spotkania: 10.00
Miejsce spotkania: Sala Konferencyjna WFOŚiGW w Łodzi  przy ul. Łąkowej 11  (wejście C - od podwórza)
 
Zgłoszenie udziału w spotkaniu informacyjnym należy kierować wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mali: astachurska@wfosigw.lodz.pl

W zgłoszeniu należy podać:

  • swoje imię i nazwisko,
  • numer telefonu kontaktowego,
  • oraz adres instytucji, którą Państwo reprezentujecie.


Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, po zakończeniu rekrutacji  zostanie przyjęty harmonogram określający dokładnie czas i zakres spotkania. 

Zostaną Państwo zwrotnie poinformowani o zakwalifikowaniu się do udziału w spotkaniu oraz o szczegółach jego przebiegu. 

Termin zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym  ustala się na dzień 04.02.2014r.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.