Przejdź do treści

Uroczyste otwarcie ekopracowni w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi w Gminie Rozprza

Zdjęcie, Uroczyste otwarcie ekopracowni w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi w Gminie Rozprza
W ramach konkursu "Moja wymarzona ekopracownia" Zarząd WFOŚiGW w Łodzi przyznał dofinansowanie na ok. 150 zadań z tego zakresu. Członkowie Zarządu czynnie uczestniczą w  uroczystościach oddania do użytku  ekopracowni z terenu województwa łódzkiego, Ostatnio, tj. w dniu 16 stycznia 2014 r., w jednym z takich wydarzeń brał udział Zastepca Prezesa Zarządu Pan Andrzej Czapla.

Ekopracownia została dofinansowana w ramach zadania "Utworzenie szkolnej pracowni na potrzeby edukacji przyrodniczej w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi".  Całkowity koszt zadania wyniósł 32.323,08 złotych, natomiast wartość dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi wyniosła 26.815,00 złotych. Dzięki  tej dotacji ekopracowania została wyposażona w:

  • pomoce dydaktyczne: mikroskopy podświetlane, plansze dydaktyczne do nauczania przyrody, układ trawienny człowieka, stację pogody, szkielet człowieka, globusy podświetlane, 
  • sprzęt: tablicę interaktywną oraz laptop, 

  • stoły, krzesła, tablice szkolne, szafy/gabloty ekspozycyjne i informacyjne, biurko nauczycielskie, żaluzje / rolety,  stojaki na mapy/plansze, 

  • sukulenty i rośliny owadożerne,

  • nowe oświetlenie.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.