Przejdź do treści

Zakończenie naboru w trybie konkursowym wniosków o dofinansowanie z Funduszu Spójności w ramach Priorytetu I Gospodarka wodno ściekowa (konkurs nr 11/POIiŚ/1.1/10/2013)

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje o zakończeniu naboru w trybie konkursowym wniosków o dofinansowanie z Funduszu Spójności w ramach Priorytetu I Gospodarka wodno-ściekowa (konkurs nr 11/POIiŚ/1.1/10/2013).  

W ramach XI rundy konkursowej wnioskodawcy z województwa łódzkiego zgłosili do dofinansowania 4 nowe projekty dotyczące gospodarki wodno-ściekowej o łącznej wartości ponad 58 mln zł. Lista projektów z województwa łódzkiego złożonych w ramach XI naboru wniosków znajduje się poniżej.

Zestawienie wniosków o dofinansowanie złożonych do WFOŚiGW w Łodzi

O wsparcie finansowe mogły ubiegać się samorządy i ich związki oraz podmioty realizujące ich zadania własne. Do wykorzystania z Funduszu Spójności było 150 mln euro. Po raz pierwszy o dofinansowanie mogły  ubiegać się nie tylko podmioty zamierzające realizować swoje projekty w aglomeracjach liczących powyżej 15 tys. RLM, ale także tych z przedziału 10-15 tys. RLM. Dzięki temu również mniejsze gminy miały szansę na poprawę gospodarki wodno-ściekowej w miejscowościach ze swojego regionu.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.