Przejdź do treści

Kolejne potwierdzenie dofinansowania z Funduszu Spójności dla projektu w województwie łódzkim

Pragniemy poinformować, że Ministerstwo Środowiska wydało Potwierdzenie w sprawie przyznania dofinansowania z Funduszu Spójności dla projektu nr POIS.01.01.00-00-016/13 pn.: ,,Uporządkowanie gospodarki ściekowej Gminy Nowosolna poprzez budowę kanalizacji sanitarnej".

W ramach projektu przewidziana jest  budowa 9,4  km kanalizacji sanitarnej, w wyniku czego do wybudowanej sieci kanalizacyjnej zostanie przyłączonych 1040 osób. Głównym celem projektu jest polepszenie standardu ochrony środowiska zgodnie z obowiązującymi normami unijnymi, uporządkowanie odprowadzania ścieków z gospodarstw domowych, zapewnienie dobrej jakości wody do spożycia, racjonalna gospodarka wodno-ściekowa, zmniejszenie ilości ścieków przedostających się do wód i gleby. Wartość całkowita projektu to 15 909 454,83 zł.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.