Przejdź do treści

INFORMACJA DLA BENEFICJENTÓW DOPŁAT DO ODSETEK KREDYTOWYCH

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż w związku z nowa formułą współpracy z bankami w zakresie udzielania dopłat do oprocentowania kredytów udzielanych na zadania z zakresu ochrony środowiska, Wnioskodawcy, aby uzyskać dofinansowanie Funduszu zobowiązani są
WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż w związku z nowa formułą współpracy z bankami w zakresie udzielania dopłat do oprocentowania kredytów udzielanych na zadania z zakresu ochrony środowiska, Wnioskodawcy, aby uzyskać dofinansowanie Funduszu zobowiązani są do:

  1. Złożenia kompletnego wniosku o uzyskanie dopłaty wraz z załącznikami w oddziale wybranego banku (wnioski o uzyskanie dopłaty dostępne są w siedzibach banków współpracujących oraz na stronie BIP WFOŚiGW w zakładce Dokumenty).
  2. Pozytywnego przejścia oceny kredytowej dotyczącej sytuacji ekonomicznej i zabezpieczeń wnioskowanej transakcji.
Formalności związane z decyzją WFOŚiGW w Łodzi o dofinansowanie zadania przeprowadza w  imieniu Wnioskodawcy bank kredytujący. Pozytywne stanowisko Funduszu w przedmiocie sprawy skutkuje zawarciem umowy kredytowej na zadania z zakresu ochrony środowiska. Dalsze rozliczenia związane z kredytowaniem Beneficjenci dopłaty prowadzą bezpośrednio z bankiem.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.