Przejdź do treści

Spoty radiowe i telewizyjne promujące konkursy organizowane przez WFOŚiGW w Łodzi

Z okazji XX - lecia działalności WFOŚiGW w Łodzi postanowiliśmy stworzyć spoty radiowe oraz telewizyjne, które promowałyby konkursy organizowane przez WFOŚiGW w Łodzi: "Strażnik Siedlisk Przyrodniczych" oraz "Konkurs na najlepszą pracę magisterską".

Konkursy miały na celu promowanie postaw proekologicznych wśród różnych grup społecznych. Tegoroczna edycja wszystkich trzech konkursów cieszyła się zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa łódzkiego. Zapraszamy do odsłuchania naszych spotów oraz !

Spot Radiowy Strażnik Siedlisk Przyrodniczych.wav

Spot Radiowy Praca Magisterska.wav

Spot TV Konkursy.mp4

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.