Przejdź do treści

Spoty radiowe i telewizyjne promujące konkursy organizowane przez WFOŚiGW w Łodzi

Z okazji XX - lecia działalności WFOŚiGW w Łodzi postanowiliśmy stworzyć spoty radiowe oraz telewizyjne, które promowałyby konkursy organizowane przez WFOŚiGW w Łodzi: "Strażnik Siedlisk Przyrodniczych" oraz "Konkurs na najlepszą pracę magisterską".

Konkursy miały na celu promowanie postaw proekologicznych wśród różnych grup społecznych. Tegoroczna edycja wszystkich trzech konkursów cieszyła się zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa łódzkiego. Zapraszamy do odsłuchania naszych spotów oraz !

Spot Radiowy Strażnik Siedlisk Przyrodniczych.wav

Spot Radiowy Praca Magisterska.wav

Spot TV Konkursy.mp4

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.