Przejdź do treści

Podziękowania

Biuro Poselskie Pana Artura Dunina Biuro Poselskie Pani Agnieszki Hanajczyk Biuro Poselskie Pana Mieczysława Łuczaka Biuro Poselskie Pana Cezarego Olejniczaka Biuro Poselskie Pani Doroty Rutkowskiej  Biuro Poselskie Pani Joanny Skrzydlewskiej Biuro Poselskie Pana Roberta Telusa Miasto Bełchatów Miasto Kutno Miasto Łódź Miasto Piotrków Trybunalski Miasto Zgierz Starostwo Powiatowe Łask  Starostwo Powiatowe Opoczno Starostwo Powiatowe Wieluń Starostwo Powiatowe Zgierz Gmina Brąszewice Gmina Dłutów Gmina Inowłódz  Gmina Łęczyca Gmina Mokrsko Gmina Moszczenica  Gmina Pabianice Gmina Rozprza Gmina Sławno Gmina Witonia  NFOŚiGW w Warszawie WFOŚiGW w Gdańsku WFOŚiGW w Katowicach WFOŚiGW w Kielcach WFOŚiGW w Krakowie  WFOŚiGW w Lublinie WFOŚiGW w Opolu WFOŚiGW w Poznaniu WFOŚiGW w Rzeszowie WFOŚiGW w Szczecinie WFOŚiGW w Warszawie Agencja Rynku Rolnego Łódź Agencja Rynku Rolnego Łódź_2  DALKIA Łódź Get in Bank Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego Komenda Miejska PSP Łódź Komenda Wojewódzka PSP Łódź Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna Nadwarciański Gród Najwyższa Izba Kontroli PGE Górnictwo i Energetyka Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi Regionalny Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi Szpital WAM  Szpital im. Władysława Biegańskiego Uniwersytet Łódzki  Wydział BiOŚ UŁ Zarząd Województwa Łódzkiego  

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.