Przejdź do treści

Nasza jubileuszowa publikacja "Inwestujemy w środowisko - 20 lat działalności WFOŚiGW w Łodzi"

W związku z Jubileuszem 20 - lecia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i  Gospodarki Wodnej w Łodzi postawnowiliśmy wydać publikację, która stanowiłaby podsumowanie naszej dotychczasowej działalności na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Zawartość publikacji stanowią wypowiedzi osób, które były znacząco zaangażowane w proces kształtowania się postaw proekologicznych w województwie łódzkim. Ponadto prezentujemy sylwetki naszych wzorcowych Beneficjentów, akcentując w ten sposób nasze uznanie dla dotychczasowej współpracy. Dodatkowym elementem publikacji są fotografie ukazujące piękno krajobrazu Ziemi Łódzkiej.

Inwestujemy w środowisko - 20 lat działalności WFOŚiGW w Łodzi

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.