Przejdź do treści

Uroczysta Gala "Ekobelfry" 2013

Zdjęcie, Uroczysta Gala
12 grudnia 2013 r. w Łódzkim Domu Kultury odbyła się uroczysta Gala "Ekobelfry 2013". Podczas niej zostały podsumowane konkursy organizowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi: Strażnik Siedlisk Przyrodniczych - V edycja, Ekobelfry - III edycja, Konkurs na najlepszą pracę magisterską - II edycja. Wszyscy Laureaci otrzymali nagrody pieniężne oraz dyplomy. W czasie Gali "Ekobelfry 2013" nagrodziliśmy także naszych Beneficjentów wyróżniających się w zakresie współpracy w obszarze korzystania z pomocy finansowej WFOŚiGW w Łodzi na przestrzeni 20 lat działalności Funduszu w kategorii "Lider edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży szkolnej". Wydarzenie zostało uświetnione licznymi występami artystycznymi przedszkolaków oraz uczniów - naszych Laureatów Konkursu Ekobelfry. Wszyskim Gościom bardzo dziekujęmy za przybycie. Cieszymy się, że organizowane przez nas konkursy, mające na celu propagowanie postaw proekologicznych, spotykają się z tak dużym zainteresowaniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą publikacją jubileuszową "Inwestujemy w środowisko - 20 lat działalności WFOŚiGW w Łodzi" - znajduje się ona w zakładce Multimedia.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.