Przejdź do treści

Podsumowanie Obchodów Jubileuszu 20 - lecia WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Podsumowanie Obchodów Jubileuszu 20 - lecia WFOŚiGW w Łodzi
W dniu 5 grudnia 2013 r. odbyło się uroczyste podsumowanie Obchodów Jubileuszu 20 – lecia WFOŚiGW w Łodzi. W Sali Koncertowej Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina razem z naszymi Beneficjentami podsumowaliśmy dwie dekady działalności Funduszu w zakresie ochrony środowiska. Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i wspólne świętowanie. Wyrazy głębokiego uznania kierujemy pod adresem licznie przybyłych Beneficjentów, bo to dzięki ich inicjatywom współfinansowanym ze środków Funduszu, już od 20 lat, możemy cieszyć się czystszym środowiskiem w regionie oraz obchodzić ten szczytny Jubileusz. Cieszą nas wszystkie gratulacje i podziękowania złożone na ręce Zarządu Funduszu, a szczególnie te kierowane do pracowników Biura Funduszu.  Podziękowania i listy gratulacyjne: Biuro Poselskie Pana Artura Dunina  Biuro Poselskie Pani Agnieszki Hanajczyk  Biuro Poselskie Pana Mieczysława Łuczaka  Biuro Poselskie Pana Cezarego Olejniczaka  Biuro Poselskie Pani Doroty Rutkowskiej   Biuro Poselskie Pani Joanny Skrzydlewskiej  Biuro Poselskie Pana Roberta Telusa  Zarząd Województwa Łódzkiego Miasto Bełchatów  Miasto Kutno  Miasto Łódź  Miasto Piotrków Trybunalski  Miasto Zgierz  Starostwo Powiatowe w Łasku  Starostwo Powiatowe w Opocznie Starostwo Powiatowe w Wieluniu  Starostwo Powiatowe w Zgierzu  Gmina Brąszewice  Gmina Dłutów  Gmina Dobryszyce Gmina Inowłódz  Gmina Klonowa Gmina Konstantynów Łódzki Gmina Łęczyca  Gmina Mokrsko  Gmina Moszczenica  Gmina Pabianice  Gmina Rozprza Gmina Sławno  Gmina Witonia  NFOŚiGW w Warszawie  WFOŚiGW w Gdańsku  WFOŚiGW w Katowicach  WFOŚiGW w Kielcach  WFOŚiGW w Krakowie  WFOŚiGW w Lublinie  WFOŚiGW w Opolu  WFOŚiGW w Poznaniu  WFOŚiGW w Rzeszowie  WFOŚiGW w Szczecinie  WFOŚiGW w Warszawie  Agencja Rynku Rolnego Łódź  Agencja Rynku Rolnego Łódź 2  DALKIA Łódź  Diecezja Warszawska Kościoła Ewangelicko - Augsburskiego w RP Get in Bank  Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego  Komenda Miejska PSP Łódź  Komenda Wojewódzka PSP Łódź  Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna  Nadwarciański Gród  Najwyższa Izba Kontroli  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA  Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi  Regionalna Izba Obrachunkowa w Łodzi  Szpital WAM   Szpital im. Władysława Biegańskiego  Uniwersytet Łódzki   Wydział BiOŚ UŁ   Dziękujemy za wszystkie słowa uznania i gratulacje ! Zarząd oraz Pracownicy WFOŚiGW w Łodzi Zachęcamy do zapoznania się z naszą publikacją jubileuszową "Inwestujemy w środowisko - 20 lat działalności WFOŚiGW w Łodzi" - znajduje się ona w zakładce Multimedia.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.